Останні рішення найбільшого державного пенсійного фонду США

Згідно з останніми даними, California Public Employees Retirement System за перший квартал поточного року суттєво скоротив свої частки акцій низки відомих корпорацій. Пенсійний фонд продав таку кількість акцій:

  • Apple 7 мільйонів цінних паперів;
  • Intel Corp. 1,1 мільйона активів;
  • NIO Inc. – майже 391 тисячу акцій китайського виробника автомобілів.

Варте уваги Китай прагне змістити США з п'єдесталу на ринку валют: що це означає для інвесторів

Цікаво, що з січня по березень 2023 року усі вище згадані акції зафіксували досить відчутне зростання на фондовому ринку. Для прикладу, акції техгіганта Apple подорожчали за цей період на 27%, тоді як цінні папери Intel зросли в ціні на 24%.

Від початку другого кварталу ці активи демонструють позитивну динаміку на ринку та продовжують зростати в ціні. Зафіксували, що вартість активів Apple виросла на 6,2%. Натомість компанія Intel зміцнила свої позиції на ринку на 9,2%.

На момент створення цього матеріалу, акції найдорожчої компанії світу – Apple – торгуються на ринку за ціною на рівні 174 долари, згідно з даними Yahoo!Finance. Натомість вартість Intel та NIO коливається на рівні 30,08 долара й 8,33 долара за штуку відповідно.

Нагадаємо, що легендарний інвестор та мільярдер Воррен Баффет назвав найкращу інвестицію, яка завжди буде актуальною. Крім того, він поділився порадами для своїх колег.