Влада Сальвадору уже придбала 1120 біткойнів, які коштують трохи більше, ніж 69,1 мільйона доларів. На момент створення цього матеріалу, вартість найпопулярнішої криптовалюти світу становить 61 784 долари за монету, інформує CoinDesk.

До теми 5 цікавих фактів про криптовалюти: про що варто знати

Сальвадор побудує 20 шкіл завдяки біткойну

Сальвадор використає прибуток від інвестицій у біткойн на будівництво нових шкіл. Наразі влада планує створити повністю обладнаних та сучасних 20 навчальних закладів. Пресслужба президента Сальвадору зазначила, що дохід від попередніх покупок цифрових монет буде використаний на користь людям, а податки жителів країни не підуть на проєкт зі школами.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що будівництво 20 нових шкіл – це частина освітнього проєкту у сфері криптовалют для жителів країни й стане частиною програми "Моя нова школа" на 400 навчальних закладів. У середині жовтня лідер Сальвадору повідомив, що уряд виділить 4 мільйони доларів з державного криптофонду на будівництво ветеринарної клініки у столиці.

Що відомо про готівку у Сальвадорі

У центральноамериканській країні майже 70% людей не мають банківських рахунків чи кредитних карток. Грошові перекази або кошти, які заробітчани відправляють додому, становлять понад 20% ВВП Сальвадору. Наявні способи міжнародних переказів грошей стягують комісію від 10%, а сам переказ може тривати дні. Інколи люди самостійно привозять чи вивозять гроші, адже так дешевше.

Цікаво "Я не чіпляюся до них": в ООН відповіли на заяву Маска про 6 мільярдів для боротьби з голодом

Історія легалізації біткойна у Сальвадорі: