Скільки коштують еталонні марки нафти

Нафта Brent станом на 9 серпня 2022 року торгується на рівні 95,44 долара за барель, що на 1,17 долара більше ніж днем раніше. Проте з початку торгів ця нафта подешевшала на 1,25%, згідно з даними Finance!Yahoo.

Корисно Надійна гавань: які активи найбезпечніше обирати цієї осені

Водночас вересневі контракти на американську нафту під маркою WTI зараз коливаються на рівні 89,59 долара за барель. У порівняні з попереднім днем сировина на 1,07 долара коштує більше. Але з початку торгової сесії ця марка показує негативну динаміку й втратила 1,29%. Водночас за даними Bloomberg, ціна нафти становить:

  • марка Brent торгується на рівні 95,48 долара за барель (+ 1,1 долара),
  • барель нафти WTI коштує 89,47 долара США (+ 1,04 долара).

Ціни на нафту станом на 8 серпня коливалася на рівні близькому до багатомісячного мінімуму. Це пояснюють тим, що на ринку все більшу роль відіграють страхи щодо рецесії. Це негативно впливає на перспективи попиту, а нові дані показують повільніше відновлення імпорту нафти у Китай за липень, пише CNBC.

Сценарії розвитку подій для ринку нафти

Ризик потенційної рецесії – це один із важливих факторів на ринку сьогодні. Експерти прогнозують динаміку цін на нафту з врахуванням різних сценаріїв щодо рецесії:

США та нафта з росії

У США також додали, що динаміка на ринку нафти залежить від санкцій проти росії. Йдеться про нафту. Після початку повномасштабного вторгнення в Україну країни Європи та ще низка держав почали процес зміни формату своєї співпраці у цьому секторі державою-агресоркою.

До теми Ризики рецесії зростають: чому у 2022 році це буде унікальний сценарій

Офіційний Вашингтон вважає, що вартість нафти може злетіти до 140 доларів за барель, якщо не вдасться встановити стелю для ціни на сировину з держави-агресорки – росії.

Актуально – ЗМІ повідомляють про обшуки ФБР у будинку Трампа: дивитися відео