Долар США продовжує зміцнювати позиції на ринку після оприлюднення сильних даних про стан ринку праці у країні, інформує CNBC. Відповідно Федеральний резерв може довше тримати ставку на високому рівні.

Зверніть увагу Завжди в ціні: фундаментальні сектори для інвестицій

Останні зміни Індексу долара США на ринку

Станом на четвер, 22 грудня, котирування Індексу долара США коливаються на рівні 104,41 інформує Yahoo!Finance. З початку торгової сесії цей показник виріс на 0,24%, а коливався в діапазоні 103,75 – 104,60. Крайні позиції для Індексу долара за останній рік:

  • Максимально цей показник у річному розрахунку досягав позначки на рівні 114,78;
  • Натомість мінімум за аналогічний період зафіксували на позиції у 94,63, згідно з даними CNBC.

У листопаді на валютному ринку зафіксували найбільший дводенний обвал Індексу долара США за майже 14 років. Крім того, на початку грудня позиції долара впали до найнижчого рівня за останні 5 місяців.

Що таке Індекс долара США

Це показник, який фіксує співвідношення долара до шести національних валют основних торгових партнерів офіційного Вашингтона. Йдеться про євро, єна, фунт стерлінгів, канадський долар, шведська крона та швейцарський франк.

Більше новин про долар США:

  • Загалом 2022 рік став для Індексу долара США найкращим роком за останні майже 40 років;
  • Однією з основних причин стрімкого зростання американської валюти у 2022 році стала монетарна політика Федерального резерву.