Художник, справжнє ім'я якого Коде Абдо, втілив свій задум у життя завдяки сучасним технологіям. Митець раніше працював з такими компаніями, як Marvel та Disney.

Зверніть увагу Спортивні пристрасті: як інвестувати в любов до футболу

На честь Мессі створили автентичну NFT-колекцію

NFT-колекція від Bosslogic складається з чотирьох витворів мистецтва. Збірка отримала назву "The Messiverse". Вона стане доступною 20 серпня на блокчейн-платформі Ethernity Chain.

NFT

Це сучасна технологія, створена з допомогою блокчейну Ethereum. Вона закріпляє за особою право власності на певний віртуальний товар. Такий токен є унікальним за своїми характеристиками, його неможливо замінити жодним іншим.

Цікаво, що Мессі не вперше з'явиться "у формі" NFT. У липні компанія Ethernity Chain оприлюднила спеціальну колекцію з нагоди перемоги Аргентини у фіналі Копа Америка, до якої входило зображення 34-річного футболіста з капітанською пов'язкою. Це перший титул з національною збірною для Мессі та перший для Аргентини за останні 57 років. Блокчейн-платформа не вперше використовує цей спосіб, щоб відзначити успіхи футболістів. У травні героєм NFT став легендарний Пеле.

Цікаві новини з ринку NFT: