Скільки потрібно, щоб потрапити до клубу багатіїв

Для прикладу, щоб увійти до 1% найбагатших людей у Монако потрібно володіти капіталом у розмірі 12,4 мільйона доларів. Ця країна є лідером у цьому рейтингу.

Цікаво Сучасні реалії інвестування та трейдингу: плюси та мінуси професій

До трійки лідерів також увійшли Швейцарія та Австрія, де поріг входу до клубу багатіїв становить 6,6 мільйона доларів та 5,5 мільйона доларів чистого капіталу відповідно. У США перетнути цей поріг допоможе капітал у розмірі 5,1 мільйона доларів. До першої п'ятірки також входить Нова Зеландія з 5,2 мільйона доларів.

Нові дані свідчать про те, що пандемія та зростання вартості життя посилюють проблему розриву між бідними та багатими країнами. Зокрема, поріг входу до 1% найбагатших осіб у Монако у понад 200 разів перевищує аналогічну позначку у Філіппінах, де цей показник становить всього 57 тисяч доларів.

Згідно з даними Світового банку, домогосподарства з низьким рівнем доходів на глобальному рівні відчувають на собі тягар інфляції. Через це вони вимушені збільшити частку витрат з бюджету на базові потреби:

  • Їжу;
  • Житло.

Паралельно 500 найзаможніших людей світу з почату 2023 року зафіксували зростання своїх статків майже на 600 мільярдів доларів.