Що відбувається на ринку золота

А вже на початку цього тижня чиновники ФРС заявили, що ентузіазм ринку щодо негайного зниження процентної ставки дещо необґрунтований, і що застійна інфляція може утримувати грошово-кредитні умови більш жорсткими протягом тривалого часу.

Читайте також Дитині на майбутнє: які опції можуть використати батьки, аби підготувати фінансовий старт дітям

Золото все ще тримається на ціні понад 2000 доларів за унцію, але все ж може здешевшати більше після того, як поменшало «голубиних» сигналів з монетарної політики США.

Керівник Чиказького відділення Федеральної Резервної Системи (ФРС), Остан Гулсбі був здивований реакцією ринку на нещодавнє засідання ФРС.

З іншого боку, керівник ФРБ КлівлендаЛоретта Местер заявила, що ФРС не планує знижувати процентні ставки. Вони думають, скільки часу потрібно тримати жорстку грошову політику, щоб інфляція знизилася до 2%.

Ці коментарі трохи суперечать попереднім заявам ФРС. Раніше вони сказали, що підвищувати ставки більше не будуть і можливо знизять їх у 2024 році. Після цих заяв ринок почав думати, що ставки можуть знизитися вже у березні 2024 року. Це спричинило зростання інтересу до золота та інших подібних активів. Ціна золота підскочила до 2000 доларів за унцію і залишається такою.

Якщо ставки знизяться, це буде добре для ринку золота. Коли ставки високі, вкладати в золото менш вигідно, адже це обмежує зростання ціни на золото в минулому році.