Тім Кук заявив на саміті DealBook Online, що компанія Apple найближчим часом не планує пропонувати своїм клієнтам варіант оплати віртуальними валютами.

До теми 5 цікавих фактів про криптовалюти: про що варто знати

Тім Кук про адаптацію криптовалют для Apple

Генеральний директор Apple зазначив, компанія вивчає це питання, проте поки що не планує приєднуватися до переліку великих корпорацій, які вже використовують віртуальні валюти. Проте він наголосив, що "є інші речі, які ми безумовно вивчаємо". Тім Кук також підмітив, що у планах Apple не входять інвестиції у цифрові валюти.

Я не думаю, що люди купують наші акції для того, щоб отримати доступ до криптовалют. Якщо вони хочуть зробити це, то можуть інвестувати безпосередню у цифрові валюти,
– заявив бізнесмен.

Особисті інвестиції глави Apple

Тім Кук вперше за багато років розповів, як він управляє своїм мільярдним капіталом. Згідно з Forbes, його статки становлять 1,4 мільярда доларів. Глава Apple розповів, що протягом певного проміжку часу цікавився криптовалютами та вивчав їх. Кук підмітив, що криптовалюти – це вдале рішення для диверсифікації інвестиційного портфеля та наголосив, що не дає ніяких порад. Зокрема, він відмовився називати цифрові монети, які обрав. Крім того, Кук прокоментував невзаємозамінні токени, які також відомі як NFTs, зазначивши, що це цікаво.

Що відомо про NFT

Це невзаємозамінні токени, які є особливим типом криптовалюти. Ці активи, існують лише у власних криптосистемах. Кожен NFT може бути унікальним цифровим елементом. На відміну від біткойна та інших криптовалют NFTs не можна обміняти на аналогічні NFT-токени.

Тім Кук розповів про плани Apple щодо криптовалют: дивіться відео