Йдеться про Indosuez, яка опосередковано є дочірньою структурою компанією французької фінансової групи Credit Agricole.

Варте уваги Невдале півріччя техгігантів США: кому це вигідно

Швейцарська компанія виплатить гроші США через санкції

Повідомляють, що Indosuez заплатить США 720 258 доларів для врегулювання питання з цивільною відповідальністю за очевидне порушення американських санкційних програм, які пов'язані з:

  • Кубою,
  • Сирією,
  • Іраном,
  • Суданом,
  • анексованими територіями України.

Компанія Indosuez це фінансова інституція, яка спеціалізується на управлінні капіталом, корпоративному та інвестиційному банкінгу з клієнтами по всьому світу.

Американські посадовці вважають, що компанія Indosuez проводила операції з банківськими рахунками та цінними паперами у доларах США на користь 17 клієнтів, які "перебували в юрисдикціях, щодо яких діють санкції" приблизно протягом трьох років. Зокрема, на території окупованого Криму.

Також додають про операції із доларами США від імені цих осіб проводили через американську фінансову систему, включаючи банки та офіційних брокерів, дилерів, які працюють з цінними паперами.

Сума врегулювання цього питання ілюструє рішення Управління контролю за іноземними активами США про те, що очевидні порушення швейцарської компанії були добровільно самовиявленні та не є кричущим випадком.