Пальму першості на ринку криптовалют у біткойна може відібрати Ethereum. Таку заяву зробив співзасновник другої за популярністю цифрової монети у світі Віталік Бутерін.

Зверніть увагу 5 цікавих фактів про криптовалюти: про що варто знати

Сміливі заяви

На думку Бутеріна, Ethereum вже дуже скоро випередить біткойн за ринковою капіталізацією. Наразі Ethereum оцінюють у понад 482 мільярди доларів, тоді як у біткойн перетнув позначку в 1 трильйон доларів. За розрахунками Бутеріна, у майбутньому саме Ethereum стане надійним засобом для збереження капіталу інвесторами та замінить біткойн.

Співзасновник цього криптопроєкту вважає, що такі перспективи стали можливі після активації EIP-+1559 в ході оновлення London. Остаточно ж перевага Ethereum над біткойном сформується після переходу на протокол 2.0, який дозволить Ethereum перейти на консенсус Proof-of-Stake (PoS) з нинішнього Proof-of-Work (PoW). Це зробить блокчейн цієї криптовалюти зручнішим для користувачів та дозволить остаточно позбутися від дрібних проблем мережі.

Що думають на ринку

Загалом інвестори згодні з оптимістичними прогнозами Бутеріна. Згідно з результатами опитування CoinShares Digital Asset Bi-Monthly Fund Manager Survey, 42% інвесторів вважають Ethereum криптовалютою з найкращими перспективами розвитку. При цьому у світле майбутнє біткойна вірять лише 18% опитаних. Крім того, респонденти переконані, що станом на сьогодні обидві віртуальні валюти займають важливе місце на ринку – і в біткойн, і в Ethereum вкладають гроші майже по 30% інвесторів.

Ethereum має потенціал випередити біткойн / Фото Unsplash

Цю думку поділяє й мільярдер Марк Кубан. Зокрема він заявив в ефірі CNBC, що криптовалюта Ethereum є однією з найпривабливіших монет для інвестицій. Уже сьогодні Ethereum коштує понад 4 тисячі доларів. Водночас на ринку звучать прогнози щодо зростання курсу до 10 тисяч доларів і навіть 20 – 40 тисяч доларів за токен. Тож Ethereum має дуже хороші перспективи. І навіть якщо цій цифровій монеті не вдасться випередити біткойн, то в будь-якому випадку вона залишиться вельми цікавим активом для інвесторів.

Як перетворити Ethereum на дохід

Першим кроком до отримання доходів на зростанні курсу Ethereum є придбання цієї криптовалюти. Для того, щоб почати, не обов'язково мати великий капітал. Достатньо обрати надійну торговельну платформу. Наприклад, Libertex від Forex Club. З платформою Libertex можна отримати доступ до інвестицій в найприбутковіші фінансові активи:

  • акції,
  • фондові індекси,
  • валюти,
  • енергоносії,
  • криптовалюти.

До теми Саудівська Аравія активно вивчає нові фінансові технології: чи відмовиться країна від готівки

Все що потрібно зробити – це відкрити та поповнити рахунок в Libertex. Наступний алгоритм дій максимально простий:

  • обрати Ethereum у списку фінансових активів,
  • визначитися з сумою та напрямок угоди,
  • купити або продати цю криптовалюту (для цього буквально вистачить одного кліку).

Працювати з торговим майданчиком Libertex можна як з комп'ютера через вебдодаток, так з і мобільного телефону через додатки для операційних систем iOS і Android. Здійснювати вигідні угоди та управляти капіталом можна буквально в будь-якому місці, де є доступ до інтернету.