Ба більше, компанія Exante входила у двійку лідерів на українському ринку у цьому секторі. З ними співпрацювали monobank, інвестиційна компанії HUGʼS, Універ та інші.

Зверніть увагу США уникнули дефолту, але ризики залишаються: як це вплине на глобальний світ

Партнер українських компаній потрапив під санкції РНБО

Співзасновник Monobank Олег Гороховський повідомив, що компанія Exante потрапила під санкційні обмеження через кіпірську ІЕксТі Лтд (EXT Ltd, попередня назва M & L Invest Union Markets Ltd.

Усі клієнти, які мають позиції у цінних паперах у mono invest, отримають повідомлення, в якому ми запропонуємо погодитись сьогодні закрити позицію та повернути гроші на картку,
– наголосив Гороховський після запровадження санкцій.

Загалом клієнти Monobank мають два варіанти у поточній ситуації. По-перше, ті хто натиснуть у повідомленні "Згоден" або не оберуть нічого до 22:30, то їхні позиції у цінних паперах закриють, а гроші повернуть на карту. Тоді як доступ до активів, тих клієнтів, які відмовляться від цієї пропозиції, зможуть відновити лише у разі зняття санкцій РНБО, згідно з поясненнями співзасновника Monobank.

Більше фінансових новини:

  • Нацбанк ухвалив нову постану про використання готівки в Україні. Йдеться про вимогу внесення номера мобільного телефону у певних випадках. Це нововведення почне діяти з 1 серпня 2023 року;
  • Компанії з Фінляндії після початку повномасштабної агресії проти України продовжили співпрацю з Росією. За цей час вони "наторгували", зокрема, з олігархами з близького оточення Путіна, понад 1 мільярд євро.