Успіхи компанії International Holdings Co. PJSC на біржі є втіленням мрії інвесторів. З 22 березня цінні папери арабської корпорації зростали в ціні 13 днів поспіль.

Зверніть увагу Ще одна країна Європи планує створити власну цифрову валюту: прогнози та терміни

Серія перемог

Акції компанії з Абу-Дабі протягом трьох тижнів зросли на 70%. Результатом довготривалої серії перемог є рекордне зростання вартості International Holdings Co. PJSC – 40 мільярдів доларів. Компанія стала дорожчою навіть за Національний банк Об'єднаних Арабських Еміратів.

IHC підтримують сім'ї емірату Абу-Дабі, які мають політичний вплив, а їхніми інвесторами є найрізноманітніші фірми: від SpaceX Ілона Маска до місцевої риболовної компанії. Реальна вартість активів IHC зупинилася на позначці 87,65 дирхама (23,85 долара). У відсотковому еквіваленті – 1,7%. Тож, з початку 2021 року активи корпорації злетіли на 110%.

Акції компанії з Абу-Дабі зросли на 70% / Інфографіка Investing.com

Причини зростання

Що стало причиною такого стрімкого та довготривалого зростання – невідомо. Офіційні представники International Holdings Co. PJSC теж не дають конкретних відповідей, зазначивши, що вони слідують стратегії придбання та кожного місяця підписують 2 – 3 угоди.

Головний інвестиційний директор консалтингової компанії Century Financial Віджай Валеха зауважив, що IHC – це компанія для інвесторів, які готові до всього, оскільки навіть найменша помилка керівництва може дуже дорого коштувати. Цільовою аудиторією гіганти з Абу-Дабі є інвестори, які готові ризикувати та вкладати кошти в ріст акцій.

Цікаво Мекка мільярдерів: де проживає найбільше багатіїв зі списку Forbes

Про амбітні плани компанії свідчать дії керівництва. Менше ніж рік тому главою правління IHC став впливовий шейх Тахнун Бінь Заєд аль Нахайян. Протягом цього періоду компанія активно залучала інвестиції і в ОАЕ, і за кордоном.

Наприкінці 2020 року активи IHC оцінили в 3,8 мільярда доларів. Всього за рік акції компанії зросли в ціні майже в чотири рази. Дохід корпорації виріс на 159% до 3 мільярдів дирхам або 821 мільйон доларів.