Китай та його столиця Пекін розвиваються шаленими темпами. Логічно, що це середовище лише сприяє появі нових підприємців з цікавими та амбітними ідеями.

Місто мільярдерів

За даними Forbes, Пекін став "багатшим" на 33 мільярдери. Кількість доларових багатіїв зросла до 100. Столиця Китаю навіть випередила Нью-Йорк. В американському мегаполісі живе 99 мільярдерів. Проте, підприємці з "Великого яблука" все одно володіють більшим на 80 мільярдів доларів капіталом, ніж їхні колеги з Піднебесної.

Варте уваги Фатальна помилка: Трамп опустився на сотні позицій в рейтингу Forbes

Forbes назвав Чжан Їміня найбагатшим жителем китайської столиці. Він створив мегапопулярний у світі додаток TikTok і є генеральним директором його материнської компанії ByteDance. За рік статки Їміня зросли вдвічі – до 35,4 мільярда доларів.

Тоді як звання головного багатія Нью-Йорка зберіг за собою бізнесмен та колишній мер міста Майкл Блумберґ. У рейтингу Forbes він займає 20 сходинку з 59 мільярдами доларів.

У Пекіні проживає найбільше у світі мільярдерів / Фото unsplash

До теми Forbes назвав найбагатших людей світу: імена дебютантів та лідерів

Технологічний бум

Пандемія стала каталізатором масштабного буму технологічних гігантів. Причина очевидна – все більше людей сприймають Інтернет, як платформу для покупок та розваг. Засновники та акціонери нових титанів стали в рази багатшими за минулий рік.

Цікаво, що найбільше мільярдерів-новачків у рейтингу Forbes є вихідцями з Китаю – 210. Більшість з них створили свої імперії на виробничих або технологічних підприємствах. Наприклад, Кейт Ван заробила свої статки на електронних сигаретах.