Бізнесмен Ілон Маск планував придбати одну із найвідоміших соціальних мереж у світі за 44 мільярди доларів. Ця історія тривала протягом кількох місяців.

Зверніть увагу Нове падіння біткойна: що відбувається на ринку криптовалют 11 липня

Ілон Маск більше не купує Twitter

У понеділок, 11 липня, акції соціальної мережі почали день із падіння на рівні 5,6% на фоні заяви Маска про відмову від угоди. Соціальна мережа загалом з 13 квітня 2022 року втратила 25% – саме у той день мільярдер погодився на угоду.

Бізнесмен відмовився від свого наміру придбати компанію, яку заснував Джек Дорсі, у заяві, яку його юристи подали до Комісії із цінних паперів та бірж. Це сталося у п'ятницю, 8 липня 2022 року.

Twitter не виконав свої зобов'язання за угодою. Протягом майже двох місяців Маск шукав дані та інформацію, які необхідні для незалежної оцінки поширеності фейкових або спам-акаунтів на платформі Twitter,
– пояснили юристи мільярдера.

Цікаво, що це не вперше Ілон Маск ставить питання щодо кількості фейкових акаунтів у соціальній мережі. У травні він заявив, що угода щодо придбання компанії не буде просуватися вперед, поки він не отримає докази того, що цей показник становить менше ніж 5%.

На момент створення цього матеріалу акції компанії Twitter коливаються на рівні 34,34 долара за штуку, згідно з даними Yahoo!Finance. Тоді як ринкова капіталізація становить 26,24 мільярда доларів. Водночас авторитетні видання оцінюють статки Ілона Маска таким чином:

  • Forbes230,1 мільярда доларів;
  • Bloomberg – 227 мільярдів доларів.

Актуально – Зеленський зустрівся у Києві із лідером Нідерландів: дивитися відео