72-річний інвестор, статки якого Forbes оцінює у 20,3 мільярда доларів, вважає, що існує "розумна ймовірність" того, що цифрові валюти, включаючи біткойн, можуть бути заборонені.

До теми Навчатися у найкращих: з яких успішних інвесторів та мільярдерів варто брати приклад

Підстави для хвилювання

У цьому контексті він згадав про Закон про золотий резерв, який у 1934 році підписав тодішній президент США Франклін Рузвельт. Згідно з цим документом, контроль над золотом переходив до Мінфіну США. Крім того, виконавчий директор раніше заявляв, що будь-який масштабний економічний спад або подія пов'язана з інфляцією можуть спонукати владу ухвалити аналогічне рішення щодо криптовалют.

Рей Даліо стурбований майбутнім криптовалют / Фото Pexels

З іншої сторони віртуальні валюти стають все популярнішими у всьому світі. Нещодавно очільник Комісії з цінних паперів і бірж США Гері Генслер заявив, що "інновації Сатоші Накамото реальні", а відомі компанії шукають експертів у цій галузі. Наприклад, Amazon, Fidelity та Paypal. До того ж все більше великих інвестиційних банків звертають увагу на цифрові валюти. Зокрема, до цього списку можна віднести таких гігантів, як:

  • JPMorgan,
  • Goldman Sachs,
  • Citigroup,
  • Morgan Stanley.

Що відомо про Сатоші Накамото

Це псевдонім людини або групи осіб, які стоять за створення біткойна та першої версії програмного забезпечення, у якому цей протокол був реалізований. Усі спроби дізнатися, хто саме створив цю криптовалюту зазнавали краху.

Заяви Рея Даліо про цифрові валюти та економіку: