Після публікації чергового звіту Tesla, на фондовому ринку зафіксували серйозний спад акцій компанії. Йдеться про обвал на рівні 9,3%.

Зверніть увагу Поради про перші кроки у світі фінансів від інвесторів, які самостійно досягли успіху

Нові втрати Ілона Маска

Це безпосередньо вплинуло на особистий капітал очільника компанії Tesla та скандального мільярдера Ілона Маска. Адже йому належить левова частка цінних паперів виробника електромобілів.

У результаті його статки всього за день зменшилися на 16 мільярдів доларів. Проте навіть це нічого не змінило для Ілона Маска у контексті рейтингу найзаможніших людей світу. Бізнесмен все ще залишається найбагатшою людиною на планеті.

На момент створення цього матеріалу, видання Bloomberg оцінює капітал Маска у 204 мільярди доларів. До трійки лідерів також входять французький бізнесмен Бернар Арно та засновник Amazon Джефф Безос, які володіють статками у розмірі 153 мільярди та 149 мільярдів доларів відповідно.

Додамо, що за останні 7 днів Ілон Маск не вперше втрачає гроші. Нещодавно виступ мільярдера спровокував знецінення акцій виробників автомобілів. Тоді цінні папери Tesla втратили під час торгів майже 9%.