Інвестор, капітал якого видання Forbes оцінює у 7,3 мільярда доларів, додав, що інфляція навряд чи має перехідний характер. Тим самим він відкинув прогноз Федеральної резервної системи США та кількох інших центробанків щодо того, що інфляція буде короткотривалою.

Зверніть увагу Гроші з повітря: що таке CFD і які можливості для інвесторів вони відкривають

Пол Тюдор Джонс назвав інфляцію загрозою №1

Засновник та генеральний директор Tudor Investment Corporation зазначив, що безпрецедентні фіскальні та грошово-кредитні стимули, які допомагали підтримувати економіку на фоні падіння через пандемію коронавірусу, привели до її перегріву. Зокрема, Федеральний резерв додав до свого балансу приблизно 4 трильйони доларів та знизив ставки до історичного мінімуму. Крім того, Конгрес США виділив американцям 5 трильйонів доларів у вигляді соціальних виплат.

Інфляція може бути набагато гіршою, ніж ми боїмося. У нас є попит, який на 3,5 трильйона доларів більше ніж зазвичай, які просто лежать на ліквідних рахунках. Вони можуть потрапити в акції, криптовалюти, нерухомість, або бути використані.
– додав інвестор.

Мільярдер назвав це "величезною кількість сухого порошку", який просто лежить там і чекає, коли його використають, тому інфляція не буде тимчасовою. Пол Тюдор Джонс додав, що Індекс споживчих цін виріс у вересні, оскільки проблеми з постачанням та нестача працівників підтримують інфляцію.