Згідно з CNBC, інвестори не надто звертали увагу на скандал з "Досьє Facebook", а більше зосередилися на прибутках техгіганта з липня по вересень 2021 року. Марк Цукерберг на онлайн-зустрічі у понеділок заявив, що ці документи використовують дуже вибірково задля створення хибного іміджу компанії.

Цікаво Гроші з повітря: що таке CFD і які можливості для інвесторів вони відкривають

Facebook заробив більше, ніж очікували

Загальний дохід компанії Марка Цукерберга за третій квартал 2021 року склав трохи більш як 29 мільярдів доларів. За аналогічний період минулого року компанія заробила 21,4 мільярда доларів, йдеться в офіційному звіті Facebook. Чистий дохід соціальної мережі склав 9,1 мільярда доларів проти 7,8 мільярда доларів роком раніше.

За 12 місяців до 30 вересня активна щомісячна аудиторія соціальної мережі збільшилася на 6% до 2,91 мільярда осіб. Техгігант також повідомив про план витратити приблизно 10 мільярдів доларів у цьому році на відділ Facebook Reality Labs, який займається створенням обладнанням, програмного забезпечення та контенту для віртуальної реальності.

Прогноз на останній квартал 2021 року

Згідно з CNBC, компанія очікує у четвертому кварталі 2021 року заробити від 31,5 до 34 мільярдів доларів. Експерти прогнозували продажі на рівні 34,8 мільярда доларів. У Facebook додали, що прогноз враховує певну "невизначеність, з якою ми зіткнемося в четвертому кварталі, у світлі постійного зустрічного вітру змін Apple для iOS 14, а також макроекономічних та коронавірусних факторів".

Читайте також Одна з перших у світі: Нігерія запустила національну цифрову валюту

Зокрема, у компанії зазначили, що оновленні правила конфіденційності Apple можуть вплинути на сектор цифрового бізнесу у четвертому кварталі поточного року. Проте Facebook очікує, що з часом зможе адаптуватися.