Серіал "Гра у кальмара" сколихнув ринок криптовалют завдяки токену SQUID. Це ексклюзивна монета проєкту Squid Game – криптовалютної платформи, яка була створена для ігор та заробітку.

До теми Розквіт Ethereum: як друга за популярністю криптовалюта світу може потіснити біткойн

Цифрова монета SQUID стрімко зростає в ціні

У п'ятницю, 29 жовтня, криптовалюта SQUID подорожчала до 3,05 долара. Менше ніж за тиждень цифрова монета зросла в ціні майже на 25 000%. Ринкова капіталізація цифрової монети становить приблизно 240 мільйонів доларів, згідно з CoinMarketCap. На момент створення цього матеріалу ціна SQUID перетнула позначку в 4 долари.

Що відомо про південнокорейський серіал?

"Гра у кальмара" – 9-серійний проєкт від компанії Netflix, прем'єра якого відбулася 17 вересня 2021 року. Серіал розповідає про групу з 465 людей, які погоджуються взяти участь у таємничій грі на виживання через проблеми з фінансами. Переможець отримає 45,6 мільярда вон (38,5 мільйона доларів). Серіал "Гра в кальмара" став культурним феноменом глобального рівня.

Криптовалюта SQUID, попередній продаж якої стартував 20 жовтня, була розпродана всього за 1 секунду, йдеться в офіційному документі проєкту. Ця монета приєдналася до переліку інших віртуальних валют-пародій, які різко дорожчали на фоні інформаційного буму. Зокрема, йдеться про токен Shiba inu, який на днях навіть злетів до рекордного рівня.

Цікаво Американський трейдер став мільйонером з допомогою Twitter: чому його затримали

Більше новин про криптовалюти:

  • Мільярдер та засновник Tesla Ілон Маск розповів, якими валютами володіє. Він надає перевагу трьом цифровим монетам – біткойну, Ethereum, Dogecoin. Крім того, мільярдер зазначив, що головна цінність сучасного світу – створення продуктів та надання послуг.
  • Найпопулярніша криптовалюта світу – біткойн – раптово обвалилася на 87% на Binance. Ціна впала з майже 65 тисяч доларів за монету до 8,2 тисячі доларів. Пізніше курс криптовалюти повернувся до попереднього рівня.
  • Криптовалюта Ethereum, яка займає друге місце у цій сфері, досягнула 5-місячного максимуму, перетнувши позначку в 4200 доларів. Динаміка цифрової монети свідчить, що вона має потенціал встановити новий історичний рекорд.