Бізнесмен та винахідник раніше заявляв, що не варто все вкладати у криптовалюту. Він наголошував, що справжня цінність – створення продуктів та надання послуг, а не гроші у будь-якому форматі.

Варте уваги Фінансова безпека: як захистити свої гроші від потенційних загроз

Ілон Маск про криптовалюти, якими володіє

Лідер рейтингу Forbes з капіталом у розмірі 274,4 мільярда доларів зізнався, що володіє лише трьома цифровими монетами:

  • Біткойном,
  • Ethereum,
  • Dogecoin.

Кілька разів протягом 2021 року Ілон Маск публікував фото свого цуценяти породи шіба-іну у твітері, що, цілком імовірно, сприяло зростанню ціни цифрової монети Shiba inu. Проте він не купує цю криптовалюту.

Чому Ілон Маск підтримує Dogecoin

Те, що засновник Tesla підтримує Dogecoin, – не новина. Він почав твітити про цю криптовалюту ще у 2019 році. Ілон навіть жартував, що у майбутньому Dogecoin може стати резервною валютою.

Dogecoin був створений як жарт, щоб посміятися над криптовалютами. Доля любить іронію. Що може бути найбільш іронічним? Те, що криптовалюта, яка почалася з жарту, стане справжньою валютою,
– говорив Ілон Маск у травні.

Маск додав, що багато з людей, з якими він спілкується на виробничих лініях Tesla чи SpaceX (вони не є фінансовими експертами або технологами з Кремнієвої долини), володіють криптовалютою-мемом. За словами бізнесмена, тому він вирішив підтримати саме Dogе – це криптовалюта простих людей.

Цікаво Криптовалюта Shiba inu злетіла до рекордного рівня: яка петиція стала головним імпульсом

Актуальна вартість криптовалют згідно з CoinDesk:

  • Біткойн – 59 653 долари за монету;
  • Ethereum – 4 083 долари за монету;
  • Dogecoin – 0,30 долара за монету.