Останні зміни під час торгів

Під час торгів у п'ятницю, 28 квітня, Індекс долара США коливається на рівні 101,77, подорожчавши під час торгів 0,27%, за даними Yahoo!Finance. Цей індикатор коливається в діапазоні 101,42 – 102,17.

Цікаво Перший вибір на час кризи: найкращі 4 валюти для збереження заощаджень

Як змінилися позиції Індексу долара США за 12 місяців:

  • Максимальне значення для цього показника становив 114,78. Це також рекорд для Індексу долара за 20 років;
  • Мінімальний результат за рік зафіксували на рівні 100,79, інформує видання CNBC.

Що впливає на динаміку ринку

Американський долар демонструє позитивну динаміку на ринку після нових даних про інфляцію у США, яка все ще залишається досить стійкою. На цьому фоні посилилися очікування щодо чергового підвищення базової ставки Федеральним резервом на наступній зустрічі. Захід запланували на наступний тиждень, згідно з CNBC.

Крім того, стало відомо, що економічне зростання США сповільнилося більше, ніж очікували у першому кварталі 2023 року. Під час сьогоднішніх торгів Індекс долара США досягнув максимального рівня за тиждень, а також відновився від спаду до найнижчого рівня за два тижні.

Заяви про американський долар

  • Також зараз періодично звучать заяви про нібито потребу відмовитися від долара, як головної торгової валюти у світі. Проте фахівці заспокоюються та наголошують, що у найближчому майбутньому нічого такого не станеться, оскільки для долара США немає альтернативи;
  • Ситуацію з глобальним статусом долара на тлі санкції проти Росії та інших режимів також прокоментувала глава Мінфіну США. За її словами, існує ризик для гегемонії валюти на міжнародному ринку.