11 жовтня віртуальна валюта злетіла в ціні до 57 776 доларів за монету. Це рекордний показник за останні 5 місяців.

Корисно Легенди світу фінансів: три історії успіху трейдерів-самоучок, які надихають

Біткойн-ETF і заяви влади

Причин для такого стрімкого зростання відразу кілька. Це і позитивні заяви американських фінансових регуляторів щодо майбутнього крипторинку, і очікування хороших новин про перспективи схвалення Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) США біткойн-ETF. Зокрема, глава SEC Гері Генслер заспокоїв учасників ринку, заявивши про відсутність планів стосовно заборони криптовалют, як це раніше зробила влада Китаю. Рішення ж щодо біткойна-ETF учасники ринку чекають вже наприкінці жовтня. Відповідні заявки подали в SEC сім компаній, останньою з яких була криптоплатформа BlockFi.

Інституційні інвестори та новий протокол

Біткойн має й інші причини для подорожчання. На думку аналітиків інвестиційного гіганта JP Morgan, сюди можна віднести нову хвилю інтересу зі сторони інституційних інвесторів. Сьогодні вони розглядають біткойн як надійний засіб захисту капіталу від інфляції. Також можна виділити й технічні причини – впровадження протоколу криптовалютних мікроплатежів Lightning Network, якими почала користуватися соціальна мережа Twitter. Технічне нововведення значно підвищило інтерес до біткойна серед користувачів соціальної мережі.

Біткойн на шляху до нових максимумів / Фото Unsplash

На фоні цього біткойн готується до нових максимумів, адже не за горами психологічна позначка у 60 тисяч доларів, яка поверне його до березневого рівня 2021 року. А капіталізація цієї криптовалюти має всі шанс досягти 1,2 – 1,3 трильйона доларів.

Як заробити на злеті біткойна

Отримати вигоду від зростання курсу найвідомішої криптовалюти світу може кожен. Алгоритм дій максимально простий:

  • відкрити та поповнити рахунок на торговій платформі Libertex від Forex Club;
  • обрати актив,
  • ввести суму угоди,
  • натиснути на кнопку "в ріст" або "в зниження".

Важливо Прірва між країнами та нові виклики: МВФ погіршив прогноз відновлення глобальної економіки

З допомогою платформи Libertex лише у кілька кліків можна інвестувати кошти у біткойн або обрати інші активи. Вагомими перевагами торгового майданчика також є доступність та зручність, адже операції можна провести як з комп'ютера (через вебдодаток), так і з мобільного телефону (через додатки для iOs і Android). Ця опція дозволяє управляти активами буквально в будь-якому місці.