Про це повідомила криптобіржа Bitmex. Допоможе у транспортуванні біткойна комерційна космічна компанія Astrobotic Technology Inc. Вона відправить біткойн у рамках свого першого комерційного польоту на Місяць у листопаді цього року.

Зверніть увагу Dogecoin виріс на 14 000%: що допомогло криптовалюті обігнати біткойн та Ethereum

Для цього біржа створить єдину у своєму роді фізичну монету біткойна. На ній буде назва Bitmex, назва місії, дата її карбування та ціна біткойна на момент карбування.

Біткойн залишатиметься на поверхні Місяця доти, поки будь-яка заповзятлива душа не відправиться за ним. В апаратного гаманця буде публічна адреса, що дозволяє будь-якому охочому стати свідком присвоєння монети,
– йдеться на сайті місії.

Криптовалюти і космос

  • Раніше генеральний директор SpaceX Ілон Маск повідомляв, що планує відправити Dogecoin на Місяць. На це у криптобіржі Bitmex відповіли, що не мають нічого проти собачий грошей, але вважають правильним допомогти біткойну дістатися туди першим.
  • Сінгапурська компанія SpaceChain спільно з SpaceX прагне забезпечити функціонування Ethereum у космосі. Для реалізації цього проєкту SpaceChain використає ракету SpaceX Falcon 9, яка доставить вузол Ethereum на Міжнародну космічну станцію.