Заява Coinbase про підтримку Dogecoin та додання токену до додатків платформи для Android та iOS є підтвердженням того, що монета-жарт продовжує зміцнювати свої позиції.

Варте уваги Центробанки провідних країн світу зацікавилися криптовалютами: про що це свідчить

Фурор Dogecoin

Старший аналітик Oanda Corp. Едвард Майя зазначив, що черговий стрибок Dogecoin стався на фоні зміцнення позицій криптовалют. На його думку, не варто дивуватися будь-яким змінам курсу Dogecoin у майбутньому – чи то його знеціненню, чи ще одній спробі підкорити Місяць.

Позиції Dogecoin на ринку / Інфографіка Yahoo!Finance

Такий ріст став сюрпризом навіть для криптоінвесторів. Здобутки віртуальної валюти наводять, як приклад потужності роздрібних трейдерів, популярності мемів та тематичного дослідження на тему, що може статися у світі, де Федеральний резерв та інші центральні банки проводять відносно вільну монетарну політику, намагаючись подолати наслідки кризи, яку спричинила пандемія коронавірусу.

Фактор Ілона Маска

Звичайно це не був би Dogecoin без згадок у соціальних мережах. Всі усвідомлюють, що твіти генерального директора Tesla Ілона Маска кілька разів впливали на вартість біткойна та Dogecoin. Прихильники біткойна з тривогою стежать за діями мільярдера, оскільки в останньому дописі Маск зізнався, що його почуття до лідера крипторинку пройшли. Натомість інвестори, яка вкладають кошти у Dogecoin, активно "залицяються" до Маска.

Якщо у когось виникнуть проблеми з Ілоном, йому спершу доведеться пройти через #DogeArmy,
– пожартував один із користувачів твіттер.