Загалом на фінансових ринках наразі триває досить масштабний розпродаж. На цьому фоні, курс біткойна знецінився до мінімуму за 2 місяці.

Варте уваги Як зробити перші кроки до фінансового успіху: поради та підказки

Новий обвал біткойна

Під час торгів у четвер, 17 серпня, біткойн подешевшав відразу на 7,2%. Це стало піковим одноденним спадом з листопада 2022 року. Тоді зазнала краху криптобіржа FTX.

На момент створення цього матеріалу, вартість флагмана ринку криптовалют коливається на рівні 26 426 доларів за монету. Ринкова капіталізація становить 514,29 мільярда доларів, за даними CoinDesk. Історичний максимум біткойн зафіксував у листопаді 2021 року. Тоді ціна монети злетіла майже до 69 тисяч доларів за монету.

Що впливає на фінансові ринки

Наразі у різних регіонах світу фіксують масштабні розпродажі активів. Зокрема, на ринках Азії ця тенденція триває уже третій тиждень, а днем раніше відразу кілька основних індексів Волл-стріт завершили сесію з від'ємною динамікою.

Головна причина – побоювання інвесторів щодо перспектив економіки Китаю. Ще один фактор впливу – це ймовірність того, що ключова ставка у США буде на високому рівні протягом довшого періоду.