Штучний інтелект поглянув на мільярдерів по-новому

Індійський художник за допомогою штучного інтелекту створив портрети відомих мільярдерів, уявляючи найбагатших людей світу бідними.

До теми Новий рейтинг найзаможніших людей світу від Forbes: хто з українців туди потрапив

Цифровий художник Гокул Піллай використав програму штучного інтелекту Midjourney, щоб створити портрети Білла Гейтса, Марка Цукерберга, Воррена Баффета, Джеффа Безоса, Ілона Маска та Мукеша Амбані як "мільярдерів з нетрів".

  • До прикладу співзасновник Microsoft Білл Гейтс став худорлявим старим чоловіком з оголеними грудьми, одягнений лише в сіру набедренну пов’язку.
  • Натомість індійський мільярдер Амбані, який зазвичай носить костюми, змінив його на брудну футболку завеликого розміру.

Список мільярдерів змінився

  • За даними Forbes, найбагатшою людиною світу є француз Бернар Арно з 223 мільярдами доларів. Він очолює групу компаній LVMH (це такі бренди як Christian Dior, Louis Vuitton та Moet & Chandon). Цікаво, що індійський цифровий художник не замовив його картинку в ШІ.
  • На другому місці Ілон Маск з 183 мільярдами, а на третьому – Джефф Безос і його 123 мільярди доларів.
  • До рейтингу Forbes потрапили також і українські мільярдери. Серед них Рінат Ахметов, Віктор Пінчук, Вадим Новинський, Костянтин Жеваго та партнер Коломойського Геннадій Боголюбов. А от сам Коломойський опинився в рейтингу, але вже як громадянин Ізраїлю.