Ризики без обмежень

Мілей попередив, що люди, які отримують платежі в криптовалюті від ненадійних урядів, можуть зазнати втрат у своїх доходах. Він також зауважив, що інфляція може позбавити ці криптовалюти своєї вартості.

Читайте також Думки експертів розділилися: чого чекати від біткойна у 2024 році

Ті, хто отримуватимуть виплати у квазівалютах від безвідповідальних губернаторів, явно помітять втрату в доходах… Те, що в них не заберуть унаслідок коригування бюджету, забере інфляція цих квазівалют,
— вважає президент Аргентини.

За словами президента, ринок сам регулюватиме життєздатність таких криптовалют. Водночас він не планує вводити юридичні обмеження для цього виду активів.

Легалізація крипти

Нагадаємо, днями Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) схвалила біржові біткойн-фонди. Схвалення SEC відбулося після тривалої протидії, що розпочалась відколи у 2013 році з'явився біткойн.

Що дає це рішення

Рішення SEC дозволяє інвесторам звертатися до біткоїна через звичайні брокерські рахунки, а не через криптостартапи, які привернули увагу влади через конфлікти та банкрутства.

За довгий період часу прихильники криптовалют вважали, що біткойн-фонд, який вкладає гроші безпосередньо в біткойн, буде вигідним для інвесторів. Вони сподівалися, що це сприятиме більшому визнанню криптовалют у суворо регульованому світі традиційних фінансів.