В рамках цієї місії Amazon співпрацюватиме з британською венчурною фірмою Seraphim Capital. Для участі в програмі оберуть 10 найкращих компаній.

До слова Джефф Безос покидає посаду гендиректора Amazon на піку розвитку компанії: що сталося

Що передбачає програма

Прийом заявок почався у вівторок, 30 березня, та триватиме до 21 квітня. Окрім грошей, переможці отримають 4 тижні занять з фахівцями в космічній і технічній галузях з великим досвідом роботи з AWS.

Директор підрозділу аерокосмічної і супутникової авіації AWS Клінт Крозьє переконаний, що стартапи служать каталізатором для нових сміливих експериментів в космічній галузі.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості допомогти першій групі компаній запустити і розвиватися за допомогою цієї нової програми,
– наголосив він.

Що відомо про компанію Amazon

  • Це мультинаціональна та мультимільярдна корпорація. Вона працює в різних сферах, зокрема в електронній комерції, хмарних обчисленнях, цифрових потокових передачах та питаннях штучного інтелекту.
  • У 2020 році Amazon опинилась на 4 місці у рейтингу найцінніших брендів світу, за версією Forbes.
  • У лютому стало відомо, що генеральний директор Amazon.com Inc. Джефф Безос піде з посади у третьому кварталі 2021 року. Його місце займе керівник підрозділу хмарних обчислень компанії Енді Джесс.