Наразі Європейський центральний банк (ЄЦБ) вдаватися до аналогічних дій не поспішає. Рішення центробанків неодмінно відіб’ються на ситуації на валютному ринку та курсі.

Зверніть увагу Зіркові інвестиції: які всесвітньо відомі знаменитості вкладають гроші у криптовалюту

Фактор впливу – дії центробанків

Трейдер-аналітик Київської філії Міжнародної академії біржової торгівлі Олексій Задорожній розповів, що, найімовірніше, саме американський центробанк почне першим скорочувати програму економічних стимулів. Можливо, це станеться вже у серпні – вересні. На фоні цього фінустанова може почати готувати ринок до підвищення ставки. Тож, наприкінці літа або на початку осені ситуація на валютному ринку може змінитися, оскільки пара євро / долар почне падати.

Ще один фактор впливу – дії європейського центробанку. Останні засідання ЄЦБ у липні продемонстрували, що фінансовий регулятор, на відміну від Федеральної резервної системи США, не має наміру скорочувати програму економічних стимулів і поки навіть не розглядає таку можливість. Крім того, раніше у ЄЦБ зробили акцент на планах щодо підтримання поточної процентної ставки до тих пір, поки не переконаються, що інфляція наближається до цільового рівня у 2%. Проте, зараз про це говорити зарано.

Нова інвестиційна ідея

У зв'язку з останнім прогнозом аналітики підготували для інвесторів нову інвестиційну ідею "Коли чекати падіння євро?", у рамках якої можна використовувати політику ФРС і ЄЦБ, щоб отримати прибуток. Зокрема, ця послуга дозволить трейдерам заробити на зниженні курсу євро проти долара, вклавши кошти в продаж валюти Єврозони. Інвестідея буде актуальною до середини листопада 2021 року. Вагома перевага цієї послуги – наявність трьох різних сценаріїв:

  • консервативного,
  • помірного,
  • агресивного.

Ситуація на валютному ринку може змінитися / Фото Unsplash

Кожен із цих варіантів відрізняється за рівнем ризиків і прибутку. Наприклад, в рамках консервативного сценарію можна отримати прибуток на рівні 14%, а в рамках агресивного – ця цифра зростає до 56%.

Все залежить від бажання інвестора

Інвестори мають можливість придбати відразу кілька інвестиційних ідей. Все залежить безпосередньо від бажання трейдера. Для цього необхідно зробити всього кілька простих кроків:

  • відкрити та поповнити рахунок, наприклад, в торговій платформі Libertex від Forex Club.
  • вибрати інвестиційні ідеї та залишити заявку на підключення.

Цікаво Секрет успіху мільйонерів: яка риса об'єднує 90% багатіїв

Після опрацювання запиту інвестор отримає детальну інформацію про послугу на електронну пошту. Зокрема, точки входу та виходу, терміни актуальності, технічне і фундаментальне обґрунтування, а також розрахунок прибутку. Далі потрібно лише обрати актив та здійснити операцію.

Експерти прогнозують зміни на валютному ринку: дивіться відео