Річ у тому, що 45% росіянам не вистачає заробітної платні для життя. Одна з ключових причин – пришвидшення інфляції. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Варте уваги Мідь – нова нафта: чому вже зараз варто звернути увагу на цей метал

У росіян наростають фінансові проблеми

Додають, що реальна ситуація з цінами у Росії та оцінки від центрального банку та Росстату відчутно відрізняються. Це, зокрема, помітно завдяки цінникам у магазинах. Тобто йдеться про подорожчання товарів не на 6 – 7%, а на десятки відсотків.

З іншої сторони, очікують, що інфляція надалі буде зростати та "з'їдати" доходи населення. Крім того, боргові зобов'язання росіян лише зростають. На сьогодні йдеться про суму у розмірі 32 трильйонів рублів. Це стало історичним рекордом. Ще один важливий фактор, який впливає на ситуацію, – це припинення зростання зарплат.

Паралельно російський рубль за останні місяці зафіксував кілька суттєвих обвалів. Для прикладу, на початку жовтня вартість долара злетіла вище 100 рублів. Це стало доказом того, що зусилля центробанку із підтримки національної валюти провалилися. Тож прогнозують, що рубль знову повернеться до знецінення після певної "стабілізації".