В опитуванні взяли участь 30 тисяч осіб. Люди відповідали на такі питання: чи вдається відкладати кошти та яким методам зберігання заощаджень вони надають перевагу.

Варте уваги Біткойн може встановити новий історичний рекорд

Чи виходить в українців заощаджувати

Більшість опитаних заявили, що не відкладають кошти під час війни. Йдеться про 56% учасників респондентів. З них 16% заявили, що втратили можливість відкладати гроші. Водночас 21% опитаних вказали, що не мали заощаджень й до війни.

З іншої сторони, 12% респондентів відповіли, що відкладають кошти з кожної зарплати, тоді як майже третина опитаних (32%) вдається це робити періодично.

Де українці зберігають гроші

53% респондентів заявили, що зберігають свої накопичення у готівці, яку тримають вдома. Банківським рахункам віддають перевагу 10% учасників опитування, а ще 5% мають відкриті депозити.

Водночас 2% українців мають заощадження у криптовалюті. Крім того, ще по 1% респондентів надають перевагу облігаціям, акціям, дорогоцінним металам або вкладення у нерухомість. Натомість 14% опитаних заявили, що поєднують різні варіанти для заощаджень. Відповідь "інше" обрали 13% респондентів.