Експерти з 10x Research зазначили, що після консолідації біткойна (коливання ціни у певному діапазоні), на ринку криптовалют фіксують суттєве пожвавлення.

Варте уваги Компанія Nvidia випередила Apple, подолавши важливий рубіж

Біткойн на шляху до нового історичного рекорду

Вони також прогнозують, що найвідоміша цифрова монета у світі буде зростати в ціні. Аналітики виділяли, що у середині травня біткойн досягнув поворотного моменту.

При цьому роздрібні інвестори та трейдери не розуміють, що відбуваються на ринку. У зв'язку з цим на них чекає FOMO. Тоді як у 10x Research переконані, що біткойн у найближчому майбутньому досягне нових історичних максимумів.

Що таке Синдром втрачених можливостей або FOMO

Це нав'язливий страх пропустити цікаву подію або гарну можливість, що провокується в тому числі й переглядом соціальних мереж.

Один із факторів впливу – це інфляція. Експерти вказують, що наступні два місяці інфляція буде коливатися на поточному рівні, але невдовзі зафіксують її зниження. Згідно з їхнім прогнозом, якщо інфляція буде на рівні 3,3% або нижче, то біткойн досягне нового історичного максимуму. Нагадаємо, що у квітні інфляція у США опустилася до 3,4% річних, за даними Trading Economics.

Курс біткойна та попередній рекорд: що варто знати

На момент створення цього матеріалу, курс біткойна коливається на рівні 71 164 долари за монету. Ринкова капіталізація криптовалюти становить 1,4 трильйона доларів, згідно з даними CoinMarketCap.

Водночас саме на цю монету припадає трохи більше за 53% всього крипторинку. Загалом з початку 2024 року біткойн подорожчав на 69,43%, а в річному розрахунку цей показник зріс на понад 168%, інформує MarketWatch.