Офіційний курс валют

У середу, 18 травня, Нацбанк встановив офіційний курс євро на рівні 30,84 гривні за євро. Це на 36 копійок більше, ніж днем раніше.

Варте уваги Стала "сміттям": що сталося з криптовалютою Luna Terra та чи виживе вона

Польський злотий також стрімко пішов вгору. Тепер його курс становить 6,64 гривні за злотий, що на 11 копійок більше ніж днем раніше. Тоді як британський фунт стерлінгів на сьогодні коштує 36,53 гривні за фунт. Це на 67 копійок більше, ніж у попередній банківський день.

Готівковий курс валют

За даними finance.ua, готівковий курс іноземних валют в Україні станом на 18 травня зупинився на рівні:

  • Долар: покупка – 31,67 гривні, продаж – 31,79 гривні.
  • Євро: покупка – 32,94 гривні, продаж – 32,96 гривні.
  • Злотий: покупка – 7,45 гривні, продаж – 7,66 гривні.
  • Фунт стерлінгів: покупка – 41,90 гривні, продаж – 43,17 гривні.

Нагадаємо, що Нацбанк з моменту початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну встановив фіксований курс долара. Тому потрібно враховувати той факт, що всі інші курси валют банк розраховує, виходячи з котирувань валютних пар з американським доларом на міжнародному ринку.

Може бути цікаво:

  • Експерт та інвестор Михайло Пацан розповів про нові реалії щодо ринку криптовалют та поділився думками стосовно того, чи варто вкладати кошти у ці активи після обвалу. Зокрема, біткойн.
  • Він заявив, що криптовалюта – це довга інвестиція. На його думку, оптимальна стратегія інвестування розрахована на 3 роки за бажання вкласти у біткойн 5% власних збережень.
  • На сьогодні дві фірми російського інвестора та бізнесмена Івана Тавріна все ще мають можливість без проблем торгуватися на біржі Nasdaq. Це відбувається навіть попри те, що торги для великих компаній та біржових інвестиційних фондів держави-агресорки наразі стоять на паузі.

Актуально – нічне звернення Зеленського за 17 травня: дивитися відео