Monzo – одна з багатьох так званих компаній-єдинорогів, яку у 2020 році оцінили у 1,72 мільярда доларів, що на 40% менше у порівнянні з попереднім роком. Вартість стартапу знизилася через невизначеність на фоні пандемії коронавірусу.

Зверніть увагу Акцент на майбутнє: ресурси, які формують принципи правильного розпоряджання грошима

Засновник британського інтернет-банку назвав фактори успіху

Спочатку "батько" Monzo порадив молодим людям опанувати ази програмування. На його думку, це уміння допоможе прокласти шлях до "дійсно добре оплачуваної кар'єри на все життя, і це великий крок до підприємництва". Бломфілд, який у 2020 році покинув пост генерального директора інтернет-банку, вважає, що фундаментом успіху є рішучість та стійкість.

По суті, здатність бути невтомним, я думаю, що це єдиний головний фактор успіху,
– додав він.

Засновник Monzo поділився думками про успіх та бізнес: дивитися відео

Крім того, Том Бломфілд зізнався, що створюючи Monzo у 2015 році, він був дещо зарозумілим, оскільки мав переконання, що зможе конкурувати з традиційною банківською системою. За його словами, якби він тоді знав, те що знає зараз, то навряд чи б зважився відкрити свою компанію.

Якби я знав… скільки болю і душевних страждань, я б ніколи не почав. Але я цього не знав, тому у мене була величезна впевненість в собі, величезна кількість наївності, і я просто припускав, що зможу це зрозуміти,
– пояснив він своє рішення.

За даними CelebsAgeWiki, капітал Бломфілда суттєво збільшився у 2020-2021 роках. Його оцінюють в 1 – 5 мільйонів доларів США.