Сьогодні інвестори мають можливість додати акції передових світових компаній до свого портфеля, маючи на руках буквально 10 доларів. Йдеться про активи Apple, Google, Facebook (тепер Meta) або Amazon. Зробити це можна завдяки новому сервісу Libertex Portfolio, який має низку вагомих переваг, повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Як почати інвестувати у криптовалюти за 45 хвилин

Що таке Libertex Portfolio

Сервіс Libertex Portfolio доступний на торговій платформі Libertex від Forex Club Libertex. Управляти капіталом тут можна як з комп'ютера, так і з мобільного телефону, буквально у будь-якому місці, де є інтернет. Крім цього, із сервісом Libertex Portfolio отримання прибутку на акціях стало ще зручнішим для інвесторів.

Головні переваги Libertex Portfolio

Однією з найважливіших відмінностей Libertex Portfolio від інших сервісів є можливість здійснювати угоди з дробовими частинами акцій. При цьому мінімальний поріг, із якого можна почати вкладати кошти, становить лише 10 доларів. Таким чином, для того, щоб почати інвестувати в акції та отримувати прибуток, не обов'язково мати великий капітал. Навіть ті інвестори, які тільки відкривають для себе шлях до фінансового ринку, можуть почати отримувати прибуток на акціях. Ключовими особливостями Libertex Portfolio, які відрізняють цей сервіс від конкурентів на ринку, є:

  • відсутність комісій за укладання угод та перенесення позиції;
  • відсутність плати за неактивність рахунку.


Як інвестувати у провідні компанії без початкового капіталу / Фото Unsplash

Завдяки цьому інвестори можуть знизити витрати під час угод і підвищити прибутковість своїх інвестицій, спрямовуючи більше коштів на придбання акцій. Ще однією перевагою, яка сподобається як початківцям, так і досвідченим інвесторам, є можливість отримувати на власний рахунок дивіденди, які низка компаній виплачують своїм акціонерам.

Цікаво Від валют до металів: чого чекати від ринків у 2022 році

Відтак інвестори можуть використати сервіс для створення стабільного джерела пасивного прибутку. Важливо, що у Libertex Portfolio відсутні маржин-коли та стоп-аути, які можуть призвести до закриття позицій інвесторів при несприятливому розвитку подій на фінансовому ринку.

Як почати

Почати інвестувати та заробляти з Libertex Portfolio просто. Спершу необхідно відкрити та поповнити рахунок на торговій платформі Libertex. Після цього потрібно зайти в розділ "Управління профілем" та в колонці зліва натиснути "Створити рахунок Libertex Portfolio".

Після цього відкриється основний екран Libertex Portfolio і залишиться зробити кілька простих дій:

  • обрати відповідний фінансовий інструмент;
  • ввести кількість акцій для придбання;
  • натиснути на кнопку "Купити".

Далі буде відкрито угоду на купівлю обраного активу, а інвестору залишиться лише дочекатися отримання прибутку та закрити угоду, коли показники досягнуть бажаного рівня.

До прикладу, якби інвестор відкрив угоду для придбання акцій Tesla у середині грудня 2021 року, коли ціна акцій коливалася на рівні 800 доларів, та закрив би її наприкінці цього ж місця на позначці 1200 доларів, то прибуток склав би 50%.