Який чистий прибуток Visa

На тлі економічного зростання в США користувачі активніше використовують кредитки для оплати покупок. Відтак, скоригований чистий прибуток Visa за перший квартал фінансового року зріс на 8% до 4,94 мільярда доларів, або ж 2,41 долара на акцію. Про це йдеться в заяві платіжного гіганта.

Читайте також: PayPal ввела функції на основі ШІ, серед яких "оплата в один клік"

При цьому, чистий дохід компанії зріс на 9% до 8,63 мільярда доларів, що перевищило очікування аналітиків. Зазначається, що у поточному фінансовому році Visa очікує двозначного зростання доходу.

Споживчі витрати залишаються стійкими. Забігаючи наперед, ми продовжуємо бачити значні можливості у сфері споживчих платежів, нових потоків та послуг з доданою вартістю,
– зазначив у заяві головний виконавчий директор Раян Макінерні.

Як зріс ВВП США

Через те, що дохід Visa залежить переважно від США, то економічна ситуація в регіоні неабияк впливає на компанію. Відтак, у минулому кварталі ВВП США зріс на 3,3% у річному обчисленні.

Це зростання супроводжувалося пожвавленням споживчих витрат, на які припадає приблизно дві третини економіки країни. Щобільше, відзначається зниженням інфляції, зростання зарплат і близький до історичного мінімуму рівень безробіття.