Про намір компанії Visa розповіла російська журналістка на платформі X (у минулому Twitter) Гера Угрюмова. Вона зуміла ознайомитися із фрагментом вище згаданого документа.

Варте уваги Поради про перші кроки у світі фінансів від інвесторів, які самостійно досягли успіху

Чому Visa погрожує банкам штрафами

Йдеться про те, що міжнародна платіжна система нібито готова штрафувати банки за кожну картку, яку вони видадуть резидентам Росії. Сума штрафу складає 1 мільйон доларів. Наразі це стосується російських громадян, які проживають в країнах Балтії – Естонії, Латвії, Литві – без статусу резидента.

Visa може штрафувати банки через росіян Visa та штрафи для банків через росіян / Скриншот з X

Реакція росіян під постом очікувана. Для прикладу, багато хто іронізує, що тепер "Путіна переможено". Додамо, що не перші спроби повпливати на ситуацію із "картковим туризмом". Зокрема, у Казахстані планує посилити санкції, аби покінчити з вище згаданою проблемою. Тож росіянам потрібно буде надати дозвіл на проживання в країні, аби відкрити рахунок у банку.

Нагадаємо, що "ПриватБанк" та Visa спільно запустили в Україні програму цифрової автентифікації платежів в електронній торгівлі Digital Authentication Framework (DAF), яка призначення для максимізації ефективності транзакцій електронної комерції. Це сталося вперше у світі.