Bloomberg оцінює капітал Маска у 335 мільярдів доларів. Видання додає, що статки бізнесмена у 2021 році виросли на 165 мільярдів доларів. За версією Forbes, сукупне багатство Маска становить 315,2 мільярда доларів.

Важливо Гроші з повітря: що таке CFD і які можливості для інвесторів вони відкривають

Ілон Маск багатший за Південну Африку

Тепер він більш ніж втричі багатший за легендарного інвестора Воррена Баффета. Статки останнього Bloomberg оцінює у 104 мільярди доларів. Ілон Маск також випереджає свого конкурента та колишнього лідера рейтингу найзаможніших людей світу Джеффа Безоса на 142 мільярди доларів. Капітал засновника Amazon наразі становить 193,2 мільярда доларів, згідно з Bloomberg.

Капітал Маска більший ніж ВВП Південної Африки / Фото Getty Images

Новий успіх Tesla

Наразі одна з головних причин фінансового успіху Маска – Tesla. Загалом з початку 2021 року акції компанії виросли на 65,6%, попри провали у березні та травні. Зокрема, 1 листопада цінні папери Tesla зросли в ціні на 8,5%. На фоні цього, бізнесмен за добу заробив 24 мільярди доларів, повідомляє Bloomberg.

Цікаво Замість Facebook: яким бізнесом міг займатися Марк Цукерберг

Тоді як зростання вартості активів Tesla на 13% минулого тижня принесло Маску 36 мільярдів доларів – найбільший одноденний ріст, зафіксований Bloomberg за всю історію. За даними Yahoo!Finance, актуальна вартість акцій виробника електромобілів коливається на рівні 1 208 доларів за кожну, ринкова капіталізація компанії становить 1,2 трильйона доларів.