Середня загальнонаціональна вартість звичайного бензину зросла до 4,4 долара за галон у вівторок. Про це повідомляє Американська автомобільна асоціація. Додають, що попередній рекорд був встановлений у березні на рівні 4,33 долара за галон.

Варто уваги Відомі марки з кораблем з підписами Грибова, Кличка та Кулеби продадуть на аукціону: яка ціль

Ціни на пальне досягли нового піку

Ціни на заправках зросли більше ніж на 20 центів всього за останні два тижні. Тоді як з початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну ціни злетіли на майже на 80 центів. Нагадаємо, Росія напала на Україну 24 лютого 2022 року.

Найбільше платять за бензин мешканці Каліфорнії, Гаваїв, Невади там наразі склалася наступна ситуація з цінами: 5,84, 5,30 та 5,13 долара за галон відповідно. Згідно з даними Американської автомобільної асоціації, найшвидше зростання цін зафіксували у Мічигані та Нью-Джерсі. Там вартість пального збільшилася на 26 та 25 центів відповідно у порівнянні з попереднім тижнем.

Ця цінова динаміка перш за все пов'язане із високою вартістю сирої нафти, згідно з заявою речника Американської автомобільної асоціації, які пішли вгору після пропозиції Європейського Союзу заборонити імпорт російської сировини за 6 місяців. Станом на сьогодні вартість двох найпопулярніших марок нафти згідно з Bloomberg:

  • WTI 102,60 долара за барель;
  • Brent 105,25 долара за барель.

У США також зафіксували суттєве зростання цін на дизельне паливо. Цей показник також встановив новий рекорд, досягнувши 5,5 долара за галон. При цьому вищі ціни на дизель можуть мати набагато більший вплив на витрати, оскільки це паливо широко використовують для вантажних транспортних засобів, які перевозять товари.

Актуально – Фон дер Ляєн зустрілася з Орбаном: дивитися відео