Останні зміни на ринку нафти

З початку торгів у вівторок, 27 червня 2023 року, нафта марки Brent подорожчала на 0,67 долара до 74,85 долара за барель.

Цікаво Стратегії безпеки: як уникнути ризиків під час торгів на біржі

Ф'ючерси на West Texas Intermediate також демонструють позитивну динаміку на ринку. Вартість сировини зупинилася на рівні 70,10 долара за барель. Ця марка нафти зросла в ціні на 0,73 долара, повідомляє Reuters.

Згідно з Bloomberg, актуальні ціни на нафту коливаються на таких рівнях:

  • Барель нафти Brent коштує 74,32 долара за барель (+ 0,19%);
  • Марка WTI торгується на рівні 69,51 долара за барель (+ 0,20%).

Під час попередньої торгової сесії нафта також дорожчала. Для прикладу бренд сировини Brent зафіксував зростання на 0,5%. Американська нафта West Texas Intermediate (далі WTI) завершила останні торги, подорожчавши на 0,3%.

Що впливає на вартість нафти

Нафта дорожчає другий день поспіль, зокрема, через заколот глави ПВК Вагнер Євгенія Пригожина у Росії. Річ у тому, що зростає рівень занепокоєння через політичну нестабільність та потенційні перебої з постачанням. Крім того, нафта виграє від очікувань щодо попиту у США протягом літнього періоду, пише видання Reuters.

Нагадаємо, що через спробу державного перевороту у Росії у великих містах та кількох регіонах стрімко зріс попит на готівку. Росіяни зняли за добу понад 100 мільярдів рублів та майже досягли попереднього рекорду.