Що відбувається на ринку нафти
Під час торгів у четвер, 26 вересня, нафта продовжує стрімко дешевшати. Ціни на нафту падають, оскільки Саудівська Аравія, яка є найбільшим світовим експортером сировини у світі, має на меті відмовитися від свого цінового орієнтира – 100 доларів за барель. Цей крок є частиною плану підготовки до збільшення видобутку, згідно з даними Reuters.
Актуально Долар дорожчає найстрімкішими темпами з початку літа
Крім того, в середу в ООН заявили, що в Лівії можуть домовитися про процес призначення голови центрального банку. Відтак, країна наблизилася до розв'язання проблеми щодо контролю над нафтовими доходами країни, що призвела до перебоїв в експорті. Водночас на ринку, який і так переповнений, стурбовані через слабкий попит у США та Китаї.
Часто саме комерційні банки першими реагують на головні виклики часу. Наприклад, з перших днів повномасштабного вторгнення Райффайзен Банк надав українцям 1,3 мільярда гривень допомоги, впроваджує соціальні ініціативи та працює на відновлення та розвиток економіки країни.
Скільки коштує барель нафти
Ціна нафти Brent впала на 1,89 долара або на 2,57%. Сировина торгується на рівні 71,57 долара за барель. Тоді як нафта WTI подешевшала на 1,83 долара або 2,63%. Американська сировина коштує 67,86 долара за барель.
Згідно з даними Bloomberg, актуальні ціни на нафту зупинилися на таких рівнях:
- Ф'ючерси на нафту марки Brent коштують 71,78 долара за барель (- 2,29%);
- Контракти WTI торгуються за ціною 68,07 долара за барель (- 2,32%).