На початку листопада 2021 року курс біткойна піднявся до 68 990 доларів за монету, інформує CoinDesk. Це новим історичним максимумом для криптовалюти. Станом на 11 листопада вартість біткойна коливається на рівні 65 456 доларів за монету, а ринкова капіталізація становить 1,24 трильйона доларів, повідомляє той же портал.

Корисно Нова опція для інвесторів: на що експерти радять звернути увагу в останні місяці року

Ціна біткойна може злетіти до понад 100 тисяч доларів

На думку Тодда Гордона, ціна цифрової монети може злетіти до 150 тисяч доларів. Однак засновник інвестиційної компанії закликав інвесторів бути обережними щодо того, скільки монет вони мають у своєму портфелі та враховувати волатильність.

Я думаю біткойн має бути частиною клієнтських портфелів, але незначною. Насправді опору не буде до 150 тисяч доларів, тож я переконаний, що ми досягнемо цього рівня,
– додав Гордон.

Вартість біткойна може злетіти до 150 тисяч доларів / Фото Getty Images

Тодд Гордон оптимістично налаштований щодо ціни біткойна навіть попри настільки велику волатильність. 3% його інвестицій припадають саме на цифрові активи. Інвестор вважає, що біткойн має кілька каталізаторів росту попри коливання курсу, зокрема:

Що таке волатильність

Це різке коливання ціни протягом короткого проміжку часу. Наприклад, криптовалюти є дуже волатильними, адже протягом дня їхня ціна може змінюватися на десятки відсотків. А от золото чи валюти, ціна яких є відносно стабільною, є неволатильними активами.