Ця компанія-SPAC планувала злиття із Trump Media and Technology Group, якій належить соціальна мережа Truth Social.

Варте уваги Запорука успіху: яка стратегія може зацікавити багатьох інвесторів

Знецінення акцій компанії, яка пов'язана з Трампом

Цінні папери Digital World Acquisition Corp, які торгуються на біржі Nasdaq, 4 квітня впали на 8%. Ціна акцій зупинилася на 14,03 долара за штуку. Одна з причин – заява про затримку подання фінансових звітів. Ці документи важливі для оцінки інвесторами роботи компанії за останній рік.

Цікаво, що у наприкінці минулого тижня цінні папери Digital World Acquisition Corp стрімко почали дорожчати. Ціна зросла на 11%. Додають, що стимулом для такої динаміки акцій американської компанії, зокрема, були спекуляції щодо того, що висунення звинувачень Дональду Трампу позитивно вплине на динаміку бізнесу Trump Media and Technology Group. Актуальна динаміка Digital World Acquisition Corp, на момент створення цього матеріалу така:

  • Вартість акцій компанії коливається на рівні 13,74 долара за штуку. Від початку сьогоднішньої торгової сесії вони подешевшали на 2%;
  • Її ринкова капіталізація становить 511,5 мільйона доларів, за даними Nasdaq.

Що таке SPAC

Це спеціальна компанія з придбання, також відома як "компанія з чистими чеками", яку реєструють на фондовій біржі з метою придбання приватної компанії, таким чином оприлюднивши її без проходження традиційного процесу первинного публічного розміщення.