Про торгову систему, яка відома під назвою "Сучасна торгова система – 999", її суть і основні принципи роботи, чому вона приносить стабільний і високий дохід, 24 канал детально розпитав Аліну Тараненко, трейдер аналітикиню Міжнародної Академії біржової торгівлі, партнера Forex Club в Україні.

Зверніть увагу Час кардинальних змін: авторитетні експерти розповіли, до чого варто готуватися

Принцип роботи "Сучасної торгової системи 999"

За словами фахівчині, це венчурний торговий підхід, що дає змогу отримувати прибуток від 100% на місяць з використанням максимального коефіцієнта (кредитного плеча) – 999. Ця стратегія націлена на швидку фіксацію прибуткових угод за короткий час, та навіть пробачає невдалу точку входу.

Позаяк, ми використовуємо функцію термінала Libertex – автозбільшення, у разі настання просадки 50% від суми інвестиції, ми маємо можливість автоматично усереднювати позицію, тобто зменшувати % просадки, якщо ринок йде проти направлення у відкритої угоди,
– додала експертка.

Прибуткова стратегія для інвесторів / Фото Pexels

Як приєднатися до цієї системи

Перед початком торгівлі необхідно відкрити й поповнити торговий рахунок у терміналі Libertex. Далі потрібно виконати такий алгоритм дій:

  • Налаштувати вікно для торгівлі – додати необхідний для подальшої роботи актив, наприклад євро/долар;
  • Встановити мінімальну часову рамку;
  • З попереднім та глобальним аналізом ринку, а також розумінням загальних тенденцій можна відкривати угоду в продаж чи купівлю;
  • Ще одна важлива опція – індикатори, які вмонтовані в додаток Libertex;
  • Для трейдера початківця ця можливість дає ще більше впевненості у виборі того чи іншого направлення.

Перші прибутки та ризики

Аліна Тараненко заявила, що прибуток з цією системою можна отримати досить швидко, буквально з першої угоди. Однак підсумковий результат торгівлі, безумовно, залежить від ситуації на ринку і від частоти відкриття угод.

Проте треба враховувати, що це максимально ризикова стратегія для інвестицій, оскільки у рамках цієї системи використовують найбільший коефіцієнт. Тож, щоб повністю контролювати фактор ризику визначили чіткий перелік правил, яких необхідно дотримуватися:

  • Не відкривати більше ніж 1 угоду на одному торговому рахунку;
  • Обов'язково дотримуватись правил ризик-менеджменту;
  • За таких умов реально закривати всі угоди, виходячи у плюс.

Прибуткова стратегія для інвесторів / Фото Pexels

Кому варто звернути увагу на цю систему

Ця система підходить як досвідченим, так і трейдерам-початківцям, які орієнтовані на швидке отримання прибутку. Проте у будь-якому випадку, спершу варто звернути увагу на деморахунок, який допоможе навчитися правильно користуватися вище згаданим торговим підходом.

Тож, любителям обирати агресивний підхід в інвестуванні, фахівці радять звернути увагу саме на сучасну торгову систему "999", Принципи її роботи дозволять у доволі короткі строки примножити свої доходи мінімум вдвічі. Головне, дотримуватись правил та ретельно слідкувати за ситуацією на ринках.

Прибуткова стратегія для інвесторів: дивитися відео