У результаті нового інвестиційного раунду компанія Animoca Brands Corp. майже подвоїла свою оцінку до 5 мільярдів доларів.

Варте уваги Протистояння фіатних валют та цифрових грошей: які можливості це відкриває

Новий успіх гонконзької компанії

Animoca та її дочірні компанії пропонують невзаємозамінні токени та ігри, пов'язані з блокчейн-платформою. Йдеться як про власні розробки, так і співпрацю з іншими брендами. Компанія охоплює мобільні пристрої, домашні консолі та інтернет. Відомо, що останній інвестиційний раунд очолював фонд Liberty City Ventures. До нього також приєдналися:

  • Mirae Asset,
  • Sequoia China,
  • Kingsway,
  • Pacific Century Group,
  • C Ventures.

Ігри можуть стати ключем до масового впровадження технології блокчейн, і Animoca Brands, мабуть, є найкращою компанією в цьому просторі в усьому світі,
– сказав засновник і головний виконавчий директор компанії Kingsway Capital.

По суті NFT перехопила естафету хайпу навколо криптовалют у 2021 році. Ця абревіатура отримала звання "Слово року" від укладачів Collins English Dictionary. Загалом гравці індустрії блокчейну за останній рік помітили, що їхні оцінки зростали:

  • біржа криптовалют FTX Trading Ltd. досягла 25 мільярдів доларів у жовтні;
  • торгова платформа NFT OpenSea цього місяця перевищила 13 мільярдів доларів;
  • Animoca продовжила жовтневий раунд, під час якого фірму оцінили у 2,2 мільярда доларів, проте нове надходження капіталу в розмірі 359 мільйонів доларів перевищує загальну суму за весь 2021 рік.

Невзаємозамінні токени стали новим джерелом для спекулятивних інвестицій, а також нових комерційних можливостей для художників, брендів і знаменитостей. Animoca входить до переліку компаній, які прагнуть задовольнити цей попит.

Фірма з Гонконгу співпрацює з популярними брендами (футбольні клуби та розважальні франшизи) задля створення та поширення NFT. Компанія випустила NFT для своїх інвесторів, щоб відзначити свій статус єдинорога, коли вперше перевищила оцінку в 1 мільярд доларів у липні.