Американський регулятор оштрафував Bloomberg на 5 мільйонів доларів. Головна причина – подання інформації в платному сервісі BVAL щодо вартості цінних активів із фіксованою прибутковістю, яка водила клієнтів в оману.

Варте уваги Головні події для валют та золота за рік: до чого тепер варто готуватися інвесторам

Bloomberg отримав штраф на 5 мільйонів доларів

У Комісії з цінних паперів та бірж США підкреслили, що принаймні з 2016 року до жовтня 2022 року Bloomberg не інформував клієнтів сервісу BVAL, що в основі оцінки деяких активів з фіксованою прибутковістю може бути лише одне джерело інформації. Для прикладу, котирування брокера. Відповідно це не відповідає методології Bloomberg.

Американський регулятор також наголосив, що компанія Bloomberg відіграє дуже важливу роль для фінансових ринків та зобов'язана надавати перевірену інформацію своїм клієнтам про процеси ціноутворення.

Ми будемо притягувати постачальників послуг, таких як Bloomberg, до відповідальності за спотворення інформації, яка впливає на інвесторів,
– заявили в Комісії цінних паперів та бірж США.

Компанія погодилася виплатити штраф у розмірі 5 мільйонів доларів, але в обмін на відсутність необхідності визнавати свою провину. Крім того, у Bloomberg добровільно зобов'язалися припинити практику, яка не відповідає правилам та законодавству США, аби вдосконалити роботу сервісу BVAL.

Додамо більше цікавих новин про фінанси:

  • Євро досягнуло максимуму за 9 місяців проти долара США. Експерт очікує, що до кінця року позиції офіційної валюти Єврозони зросте ще більше;
  • Очільник Європейської Ради Шарль Мішель лобіює конфіскацію заморожених російських активів на користь України. Він закликав членів блоку продовжити обговорення цього питання, а також висловив сподівання, лідери ЄС "нададуть певний імпульс" для цього процесу.