Йдеться про рекордні штрафи для дочірніх компаній колишньої групи Credit Suisse. Південна Корея покарала фінансову корпорацію за порушення, які пов'язані з короткими продажами акцій.

Зверніть увагу Ринок облігацій у США "визначив" потенційного переможця виборів у США

Credit Suisse оштрафували у Південній Кореї

Корейський регулятор призначив Credit Suisse, який зараз належить банківській групі UBS Group AG, штраф у розмірі 16,9 мільярда південнокорейських вон (12,17 мільйона доларів), а Credit Suisse Singapore Ltd – 10,2 мільярда вон.

Згідно з даними регулятора, Credit Suisse здійснював угоди з відкритими короткими позиціями на ринку з 7 квітня 2021 року до 9 червня 2022 року на суму 60,3 мільярда вон, тоді як Credit Suisse Singapore Ltd. проводив аналогічні угоди з 29 листопада 2021 року до 9 червня 2022 року. Суму цих угод оцінили у 35,3 мільярда вон. Проведення таких фінансових угод в Південній Кореї є порушенням закону країни.

Що таке короткий продаж

Це операція на фінансовому ринку, де спекулянт обмінюється акціями чи іншими цінними паперами, які не належать йому. Відкритий короткий продаж – це практика продажу будь-якого активу, що торгується, без попереднього запозичення активу в когось іншого або гарантії, що його можна позичити.