Цього разу жертвою окупантів став дилерський центр "Агротек", який є офіційним дистриб'ютором американської компанії Deere & Company. Фірма, яка більше відома під маркою John Deere, спеціалізується на виробництві сільськогосподарської будівельної та лісогосподарської техніки тощо.

Варте уваги Російський мільярдер продав свою частку в банку через тиск Кремля: головна причина – Україна

Росіяни награбували техніки на мільйони доларів

Російські війська викрали у Мелітополі сільськогосподарське обладнання приблизно на 5 мільйонів доларів. Лише комбайни оцінюють у 300 тисяч доларів кожний. Загалом окупанта вдалося незаконно привласнити 27 одиниць сільськогосподарської техніки. Про це CNN повідомив місцевий бізнесмен, ім'я якого не розкривають з міркувань безпеки. Він також додав, що у лавах російських військ є угрупування, які конкурують між собою за награбоване.

Частину техніки перевезли до Чечні (700 миль), а іншу – до сусіднього села. Це вдалося з'ясувати завдяки системі GPS. Проте на окупантів чекав неприємний сюрприз: техніку заблокували дистанційно, тож вони не зможуть її використовувати. Попри це обладнання можна продати по частинах або здати на як металолом. Повідомляють, наразі техніку зберігають на фермі поблизу Грозного у Чечні.

За останні кілька тижнів стало зрозуміло, що росіяни крадуть сільськогосподарську техніку, зерно та навіть будівельні матеріали. Усе це відбувається паралельно з мародерством помешкань українців. Водночас викрадення цінної техніки від John Deere у Мелітополь свідчить про все більш організовану операцію, під час якої навіть використовували російську військову техніку.

Цікаво – російський пропагандист пригрозив Джонсону: дивитися відео