Раніше Даліо уже розповідав про свою позицію щодо біткойна. Інвестор переконаний, що криптовалюта має функціонал, який може перетворити її на привабливе сховище капіталу.

До теми Центробанки провідних країн світу зацікавилися криптовалютами: про що це свідчить

Рей Даліо втратив 12 мільярдів у 2020 році 

Один з найбільших фондів Рея Даліо – Pure Alpha II – впав на 12,6%. Збитки мільярдера за 2020 рік оцінили у 12 мільярдів доларів. Натомість його конкуренти змогли досягнути успіхів. Крім того, він назвав готівку сміттям. Цю заяву сприйняли як прокриптовалютний сигнал, оскільки Даліо вважає, що володіти готівкою, яка є знецінюваним активом, досить безглуздо. 

Головний аналітик Markets Ніл Вілсон так описав дії інвестора: "цей хлопець ненавидить готівку; ми це знаємо, але тепер він ненавидить ще й облігації". На його думку, засновник Bridgewater Associates обере нестабільний актив замість, збирання копійок під катком інфляції.  

У Даліо є дуже специфічний набір навичок: він прекрасно вміє роботи інвестиційні дзвінки. Або, принаймні, йому це добре вдавалося протягом довгого періоду,
– додав Вілсон.

Експерт Markets головною проблемою цифрових валют назвав ризик стрімкого знецінення. Мовляв, віртуальні гроші можуть впасти на 30% за 24 години. Вілсон порівняв ці коливання ринку з багатьма роками інфляції, які стиснули в один день. Саме тому він вважає, що криптовалюта – це не надто хороший варіант для заощаджень.