Йдеться про грузинські компанії, акції яких торгуються на Лондонській фондовій біржі. Під час торгів у середу, 15 травня, цінні папери зафіксували стрімкий обвал.

Зверніть увагу Сигнали з США вийшли на перший план: як змінилися ціни на нафту

Грузинські компанії зафіксували стрімкий обвал

Грузинські експерти уже назвали торги 15 травня "чорною середою" для банків. Цінні папери Bank of Georgia Group впали в ціні на 13%, TBC Bank Group – на 14,2%, Georgia Capital – на 9,6%. Крім того, співзасновник Центру стратегічного аналізу заявив, що всього за останні два тижні ринкова капіталізація Bank of Georgia зменшилася на 1,5 мільярда ларі, інформує "Економічна правда".

Ба більше, грузинські кредитори продовжили своє падіння у четвер вранці. Зокрема, акцій Bank of Georgia Group зафіксували спад на 1% від рівня, на якому завершив кредитор торги 15 травня. Цінні папери TBC Bank Group втратили в ціні ще 1,7%, тоді як інвестиційна компанія Georgia Capital (другий ключовий актив Bank of Georgia Group Plc) подешевшали на 5%.

Схожу динаміку демонструє й національна валюта Грузії – ларі. Грошова одиниця також втрачає позиції на ринку. Згідно з даними Bloomberg, курс ларі впав на 2,22% до 2,7575 долара під час торгів 16 травня.